Konto firmowe zestawienieTu znajdziesz porówanie ofert.Karta płatnicza

Konto firmowe zestawienie

Zapoznaj się z krótkim zestawieniem kont firmowych, dzięki któremu będziesz mieć szybki dostęp do niezbędnych informacji o kosztach i usługach oferowanych przez banki. Zanim podpiszesz umowę zapoznaj sie ofertą kilku banków.

Zobacz więcej

Tu znajdziesz porówanie ofert.

Zanim wybierzesz odpowiednie konto dla Twojej Firmy zapoznaj się przynajmniej z kilkoma ofertami. Wybór rachunku firmowego to ważna decyzja, a Twoja satysfakcja opierać się będzie na jakości usług bankowych i ich kosztach. Sprawdź krótkie porównanie ofert.

Zobacz więcej

Karta płatnicza

Nie wszędzie karty płatnicze kosztują, zobacz jakie warunki musisz spełnić, aby nie płacić za kartę. Ile kosztuje korzystanie z bankomatu w kraju i za granicą? Sprawdź oferty banków.

Zobacz więcej

Lokaty

  • Lokata terminowa to umowa pomiędzy klientem a bankiem zawarta na czas określony. Umowa ta dotyczy ulokowania środków pieniężnych, w ramach której bank zobowiązuje się na koniec umowy wypłacić środki i należne odsetki.

Lokaty dzielą się na odnawialne i nieodnawialne. Przy lokacie odnawialnej po upłynięciu terminu umowy, środki są ponownie lokowane terminowo na określony procent. Lokata nieodnawialna skutkuje zwrotem pieniędzy do klienta po okresie, na który została zawarta umowa.

W przypadku wybrania pieniędzy przez klienta przed określonym czasem, klient zwykle traci odsetki od kapitału (całość lub ich część). Lokata terminowa jest dobrym sposobem na ulokowanie nadwyżki finansowej, która w określonym czasie przyniesie nam dodatkowy dochód w postaci procentów.Ten produkt bankowy jest powszechny, a różnice w ofertach banków dotyczą przede wszystkim oprocentowania kapitału.

Jak zawsze przy sprawach dotyczących finansów, musimy zachować szczególną ostrożność i nie dać się nabrać na „wyjątkowo korzystne” oferty, gdzie oprocentowanie może się równać lub być nawet wyższe od oprocentowaniu kredytów. Tego typu „oferty” należy traktować jako swego rodzaju sygnał alarmowy.

Zanim wybierzemy ofertę banku zastanówmy się, na jaki okres możemy zamrozić swoje pieniądze? W zależności od sytuacji, możemy skorzystać z lokaty krótkoterminowej bądź z długoterminowej.Czas trwania umowy to jedno dwóch podstawowych kryteriów dla lokaty terminowej, drugim jest oprocentowanie. Oprocentowanie może mieć stałą wysokość lub być zmienne.

Oferta
Oprocentowanie
Kwota
Zobacz więcej
sectionogol
Lokata Standardowa

0.50 %

do 49999 zł

od 49999 do 99999 zł

od 99999 zł
button_zobacz_wiecej
deutsche-bank-logo
Lokata tradycyjna o stałym oprocentowaniu
0.85 %

(+0.25% przy

zawarciu umowy

przez Internet)
od 2000 do 4999.99 zł

od 5000 do 9999.99 zł

od 10000 zł
button_zobacz_wiecej
2f5563848b8910bd04709c3a6a611bf095000
Lokata terminowa
0.75 %
od 1000 zł
button_zobacz_wiecej
Raiffeisen_Bank_logo_szines
Lokata Mobilna
4 % w skali roku
od 1000 do 10000 zł
button_zobacz_wiecej
getin-bank-logo1
e-lokata Standardowa
1 %
od 500 zł
button_zobacz_wiecej
Idea Bank logo
e-lokata HAPPY 4%
4 % w skali roku
od 1000 do 10000 zł
button_zobacz_wiecej